Advertisement

AMD Radeon R7 250X MSI 2GB DDR5

mercscar

Basic PC user
Pozz ljudi.Ovako u planu mi je da kupim ovu graficku,a imam procesor Inter(R) Pentium(R) CPU G2010 @ 2.80Ghz.Pa zanima me da li ce sve ici normalno ili ce biti usporeno jer je procesor slab a grafa jaka

Advertisement

dalmatino

............
Pozz ljudi.Ovako u planu mi je da kupim ovu graficku,a imam procesor Inter(R) Pentium(R) CPU G2010 @ 2.80Ghz.Pa zanima me da li ce sve ici normalno ili ce biti usporeno jer je procesor slab a grafa jaka
To je jak procesor bar za mene @ 2.80Ghz znači duplo 2.80,nemaš pojma koliko ljudi ima jednojezgrene procesore i ispod 2.80 tako što se tiče procesora je OK,samo je bitno dal ta grafička ide na tvoju matičnu a ja za to nisam stručan

Aco29

Moderator
Staff member
Koja ti je matična i koliko para možeš da odvojiš za grafiku, a tvoj procesor ništa posebno tu je to negde, ništa jaču grafiku i ne vredi kupovati.

mercscar

Basic PC user
Koja ti je matična i koliko para možeš da odvojiš za grafiku, a tvoj procesor ništa posebno tu je to negde, ništa jaču grafiku i ne vredi kupovati.
Ovako maticna ploca je ECS H61H2-M2 (SOCKET 0) i da li ce se uklopiti ova graficka na ovu maticnu?

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Vijesti 0
Vijesti 0
Hardver 0
Hardver 2
Hardver 0